Co doplněk umožní?

  • bezpečný příjem i provádění plateb
  • ochrana prodejce proti podvodům
  • rychlý a snadný přístup k prostředkům
  • jednoduché řešení sporů

PayPal je internetový platební systém umožňující pohodlné a bezpečné přesuny peněz mezi účty PayPalu, tj. platit a přijímat platby online – to vše z jednoho jediného účtu a díky dostupné aplikaci navíc kdykoliv a odkudkoliv.

Základní vlastnosti doplňku:

PayPal je platforma umožňující přijímat i odesílat různé druhy plateb. Stačit vám bude jediná integrace i jeden účet pro správu vašich prostředků. Platbu lze provést z jakéhokoliv zařízení rychle a bezpečně. Zákazníci vám budou moci platit online, osobně prostřednictvím QR kódu nebo na fakturu zaslanou e-mailem.

Díky službě PayPal Commerce Platform můžete dodavatelům nebo jiným firmám posílat pohodlně finanční prostředky do 96 zemí v 24 různých měnách. Převod měny za vás provede Paypal.

O své finance se nemusíte bát díky vysokému zabezpečení. Paypal sleduje nepřetržitě všechny trasakce a pomáhá zabraňovat podvodům jako je třeba krádež identity. Technologie 3D Secure, což je dvoustupňové ověřování, které je vyžadováno při platbách kartou se postará o tu nejvyšší míru zabezpečení.

 

Proč si vybrat tento doplněk?

Paypal představuje populární platební metodu, která vám zajistí bezpečnost plateb, vyšší konverzi i zjednodušení každodenních operací ve vašem podniku.

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami