Prodávejte a expandujte s MALL Partner

MALL Partner

MALL Partner je takzvanou nákupní galerií, kde na jednom místě najdete tisíce e-shopů a více než 2,5 milionů produktů, čímž je jednoznačně platformou s nejširší nabídkou na českém trhu. Kromě tradičních kategorií zboží můžete nakupovat od sportovního a outdoorového vybavení přes hudební nástroje až po velké zahradní trampolíny či sekací traktůrky. Do roku 2025 se má nabídka rozšířit dokonce na 30 milionů položek.

V Retailys se snažíme našim zákazníkům umožnit prodej nejen na světových, ale i domácích internetových tržištích. V České republice je tím největším MALL.cz a naše společnost patří mezi oficiální partnery.


Expandujte s MALL Partner

Prodejem v České republice ale možnosti nekončí. Působí také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku. Díky tomu můžete rychle expandovat do zahraničí svými produkty oslovit až neuvěřitelných 60 miliónů potencionálních zákazníků.

Partnerský prodej

MALL svým prodejcům zajišťuje kompletní marketingovou podporu na srovnávačích a prostřednictvím newsletterů, proma a dalších nástrojů. Samozřejmostí je plný zákaznický servis formou 24/7. Kromě toho můžete profitovat ze sezonních slevových akcí jako Black Friday, Vánoce, Velikonoce apod. Protože se MALL těší velkému renomé, nemusíte vynaložit tolik úsilí a finančních prostředků do budování svého brandu. Prodej (tzv. partnerský prodej) přes toto online tržiště funguje tak, že jsou služby či kompetence rozděleny mezi platformu MALL na straně jedné a online prodejce (partnery) na straně druhé.

MALL zajistí:

  • umístění vašich produktů na svých stránkách v daných kategoriích
  • propagace produktů online i offline (Google, Heureka, newsletter)
  • kompletní zákaznický servis v případě dotazů i reklamací
  • kvalitní doručení MALL Delivery zákazníkům po České republice a Slovensku na domácí adresy i do husté sítě výdejních míst MALLu

Vy jako partner zodpovídáte za:

  • tvorbu správného obsahu produktu na webu (popisek, značka, obrázek…)
  • kompletní tvorbu cen
  • přípravu zboží k expedici ze svého skladu a jeho předání MALL Delivery pro doručení koncovým zákazníkům
  • zodpovídání specifičtějších dotazů zákazníků a zpracovávání reklamací zaslaných na MALL

Retailys vám pomůže s prodejem na MALLu

Klienti Retailys si mohou z naší nabídky doplňků vybrat MALL jako přídavnou aplikaci a usnadnit si tak prodej na tomto tržišti. Registrací v partnerském portálu MALLu získáte API klíč, který následně vložíte do systému Retailys, kde bude MALL zobrazen jako váš další prodejní kanál.

Pokud chcete prodávat ve více zemích, vytvoří se pro každou zemi nový kanál. Díky volbě API napojení se automaticky synchronizuje správa objednávek, produktů, dopravy, a také vyúčtování a fakturace. Následně je třeba přiřadit nejvhodnější MALL kategorie k vašim konkrétním produktům, které se z Retailys do partnerského portálů přiřazují pomocí stejného ID, což výrazně ušetří práci. Na svém dashboardu v Retailys naleznete také widget, který informuje o všem podstatném jako je počet produktů uvedených na MALL nebo nabízí užitečné typy pro úpravu samotných produktů, aby byly co nejvíce vyhovující pro MALL a zajistila se tak maximální efektivita jejich prodeje. V MALL wigetu je možné zobrazit všechny země, do kterých jste se přes MALL rozhodli expandovat.

Pokud vás prodej na MALLu zaujal, neváhejte kontaktovat naše Sales oddělení, které vám poskytne více informací.

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma