Pomáháme firmám dobývat
evropské trhy

Marediving

4 nové trhy, 20% růst tržeb
Klienta jsme převedli do našeho systému a spustili mu 4 zahraniční e-shopy. Ty jsme pak připojili na Heureka.sk, Najnákup.sk a srovnávač Preisvergleich.de. Prodeje se zvýšily o 20 %
Klient: Velena
Nárůst tržeb: 20%
Počet produktů: 5 663

Šicí stroje 123

Expanze do 3 nových zemích
E-shop Šicí stroje 123 přešel pod Retailys, díky čemuž jsme ho postupně spustili ve 3 dalších zemích. Napojili jsme ho na Zboží.cz, Najnákup.sk, slovenskou Heureku a na web nasadili Facebook Pixel.
Klient: Velena
Nárůst tržeb: 80%
Počet produktů: 636

Puzzlepoint

prodává v 6 zemích s 30% růstem
Od připojení k Retailysu drží firma 30% růst tržeb každý rok. Jeden z našich prvních klientů prodává hračky a stavebnice v celé střední Evropě, produktový katalog má přes 14 000 produktů a stále se rozšiřuje.
Klient: Puzzlepoint.cz s.r.o
Nárůst tržeb: 23%
Počet produktů: 14 000

Fantasypoint

prodává v celé střední Evropě
E-shop používá už 5 let náš systém pro prodej sběratelských předmětů a merchandise z filmů, seriálů a videoher. Fantasypoint aktuálně rozšiřuje prodejní kanály ze střední do západní Evropy.
Klient: Puzzlepoint.cz s.r.o
Nárůst tržeb: 45%
Počet produktů: 54 497

Inka Kareš

Firma navýšila obrat o 300 %
Česká nábytkářská firma přešla do Retailys, protože nabízel větší množství funkcí a lepší grafickou šablonu. Podařilo se navýšit obrat o neuvěřitelných 300 % a plánuje expanzi na německy a anglicky mluvící trhy.
Klient: KAREŠ, spol. s r.o.
Nárůst tržeb: 300%
Počet produktů: 646

Tři e-shopy

růst tržeb o 90 %
Zákazník je u Retailys od začátku svého online podnikání ve sportovním oblečení a obuvi. Nyní provozuje tři e-shopy: Rejoice, Lowashop a Prstové boty. V porovnání s minulým rokem stouply tržby o 90%.
Klient: Rejoice
Nárůst tržeb: 90%
Počet produktů: 9 073

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma