Retailys na E15 International Ecommerce Summitu 2021

Ve dnech 13.-16.9.2O21 proběhne největší online akce svého druhu v České republice, E15 International Ecommerce Summit 2021. V průběhu čtyř dnů se představí 50 špiček české i zahraniční e-commerce a Retailys je Zlatým sponzorem této akce.

 

Petr Heller, CEO & Founder společnosti Retailys, vystoupí na českém i mezinárodním dni, a také bude moderovat celý blok Omnichannel, kde vystoupí společnosti jako SAP, Shopsys, Dr.Max, Notino, Etnetera Sense a Asctum Digital.

 

 

Petr Heller, CEO & Founder Retailys

Na českém dni, vystoupí Petr Heller s tématem Omnichannel aneb jak spravovat 10 e-shopů v celé Evropě a na mezinárodním dni bude hovořit na téma The role of Saas in the comprehensive omnichannel expansion into Europe.

Lístky na tuto akci lze zakoupit online a v průběhu sledování můžete pokládat dotazy, vést diskuzi se speakery i s dalšími účastníky. Nebude chybět ani závěrečná offline networking party v Praze, kde se můžete naživo potkat s přednášejícími i diváky. Po akci bude zprístupněno více než 50 videí, rozhovorů, přednášek a podcastů.

 

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma