Sbírejte recenze s Feefo

Společnost Feefo funguje od roku 2010 a pomáhá více než 5000 společnostem po celém světě získávat recenze a zpětnou vazbu od zákazníků. Díky tomu můžete posílit svoji značku a zvýšit konverze vašeho e-shopu!

Sbírejte recenze 

Velký vliv na zvýšení konverzního poměru vašeho e-shopu má tzv. sociální důkaz., a tím jsou i reálné recenze od vašich zákazníků. S Feefo budete mít rozsáhlé možnosti, jak recenze personalizovat i s nimi následně pracovat. Můžete si například naplánovat, kdy má být žádost o feedback zákazníkovi odeslána, abyste měli největší šanci, že jí napíše. Navíc můžete vzhled plně přizpůsobit vašemu brandu. K recenzím mohou spokojení zákazníci přiložit i videa nebo fotografie, čímž zlepšíte vaši pozici v SEO

Obdržené recenze můžete následně vystavit kdekoliv na vašem webu a v různých podobách. U produktu může být vidět pouze počet obdržených hvězdiček nebo mohou být všechny recenze dostupné v jednom slideru na hlavní stránce nebo je lze zobrazit ve vyskakovacím okně. Pokud jste dosud využívali jinou platformu na recenze, nemusíte se bát ztráty dat, je možné je všechny naimportovat do Feefo! 

Snadná správa recenzí 

Pro správu recenzí můžete využívat aplikaci Feefo Hub, která spojuje zpětnou vazbu zákazníků a prodejní data na jednom místě. Můžete zde recenze filtrovat i na ně odpovídat pomocí předpřipravených odpovědí, a mít také cenná data o vašich zákaznících na jednom místě. Díky analytickým nástrojům můžete identifikovat na co zákazníci nejvíce reagují a pochopit tak jejich chování i aktuální trendy. 

Zviditelněte se na Googlu i sociálních sítích 

Díky oficiálnímu partnerství s Googlem, zvýšíte návštěvnost vašeho webu a míru prokliku, díky zobrazování hodnocení u vašich produktů budete lépe vidět ve výsledcích vyhledávání Google. 

Svoje produkty s recenzemi můžete také snadno sdílet v kampaních na Facebooku nebo Twitteru a Pinterestu. 

Brand safety 

Feefo zobrazuje 100 % recenzí, ale pouze pokud nejsou porušovány některé zásady. O to se stará umělá inteligence. Pokud recenze obsahuje některý z těchto aspektů, jsou automaticky mazány: 

  • vulgarita  
  • diskriminace   
  • důvěrná informace  
  • falešná recenze   
  • spam  
  • nevhodný obsah    
  • komentáře konkurenta 

Feefo podporuje přes 30 jazyků, včetně češtiny, proto je vhodnou volbou pro vaše české i mezinárodní e-shopy. Retailys je oficiálním partnerem Feefo, pokud máte zájem o doplněk či cenovou nabídku, kontaktujte naše oddělení Sales! 

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma