Spuštění Kaufland Global Marketplace v Čechách a na Slovensku!

V loňském roce jsme se stali jednou z prvních českých oficiálních agentur Kaufland.de a díky integraci do našeho systému jsme zpřístupnili našim klientům snadný prodej na tomto online tržišti. Nyní se Kaufland.de transformoval do Kaufland Global Marketplace, což je komplexní řešení „vše v jednom“, umožňující online prodejcům prodávat pouze díky jedné registraci nejen na německém marketplace, ale nyní nově i v Čechách a na Slovensku.

Technologie propojující 3 online marketplaces umožňuje centrální řízení všech nabídek, objednávek a produktových údajů z jediného portálu. Kromě toho vám Kaufland Global Marketplace poskytuje další podporu v podobě mnoha bezplatných služeb, které jsou pro úspěšný růst při online podnikání nezbytné. Řešení „vše v jednom“ poskytuje prodejcům ideální infrastrukturu pro rychlý růst na domácím poli, ale i jako mezinárodní hráč, aniž by bylo nutné zdlouhavé budování vlastních zdrojů.

S přibližně 1 500 prodejnami v osmi evropských zemích se zvýší povědomí o vaší značce na mezinárodní úrovni online i offline a zajistí vám tak optimální dosah vašich nabídek. Úspěchu marketplaces rovněž přispívá široká škála dostupných kategorií: Domov a bydlení, Móda a životní styl, Elektronika a média, Sport a volný čas, Zahrada a DIY a mnoho dalších.

Výhody pro vás jako prodejce na Kaufland Global Marketplace:

  • přístup ke 32 milionům návštěvníků/měsíc jen na německém marketplace Kaufland
  • multikanálový marketing  (SEO, SEA, srovnávače cen, sociální sítě, zákaznické prospekty) je automaticky zahrnut a zajištěný ze strany KGM
  • zahrnuje oblíbené platební metody v daných zemích
  • rozmanité možnosti propojení a snadné nastavení přes identifikaci GTIN
  • bezplatné překladatelské služby pro vaše produktové údaje
  • vícejazyčná podpora pro prodejce
  • férové a transparentní podmínky
  • žádné smluvní období – smlouvu můžete vypovědět kdykoliv
  • můžete si vybrat, na kterém z marketplaces budete prodávat, není podmínka prodávat na všech

Pohodlný přístup pro zahraniční prodejce

Skrze Kaufland Global Marketplace tedy budete moci snadno prodávat ve třech evropských zemích: Česká republika, Německo a Slovensko. Pro zahraniční zájemce je rovněž snadné vstoupit na Kaufland Global Marketplace a to i díky informačnímu portálu pro prodejce, který je aktuálně dostupný v pěti jazycích: němčina, angličtina, čeština, slovenština a čínština.

Pokud máte zájem o více informací ohledně založení účtu a přidání Kaufland Global Marketplace mezi vaše prodejní kanály, neváhejte nás kontaktovat!

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma