Co doplněk umožní?

  • vystavení vašeho zboží na třetím nejoblíbenějším srovnávači
  • možnost využití služeb marketingových specialistů
  • možnost získání certifikátu Spolehlivý obchod

Srovname.cz je po Heurece a Zbozi.cz trojkou mezi českými srovnávači. Na českém trhu působí od roku 2006, eviduje přes 3 000 e-shopů a denně porovná přes 2 000 000 produktů. Produkty zde srovnávané se zobrazují i na portálech Porovnani-ceny.cz a Naakup.cz. Srovname.cz má kromě ČR své zastoupení ještě na Slovensku (Najlepsie-ceny.sk). 

Základní vlastnosti doplňku:

Srovname.cz nabízí několik kategorií produktů a spolupracuje pouze s pečlivě vybranými a prověřenými obchody. Ty láká na přístup k návštěvníkům s procentuální mírou konverzí v rozmezí 4 – 6 %, a díky tomu i na zvýšení návštěvnosti a obratu těchto e-shopů. Produkty jsou na tomto srovnávacím serveru seřazeny dle ceny za proklik

Produkty se zde párují jak automaticky, tak i ručně, aby bylo dosaženo co nejlepšího efektu.

V XML feedu lze pak zasílat i slevové kupony (v % nebo nominální hodnotě) či odkazy na videa na Youtube. Slevové poukazy, lépe řečeno jejich bezplatné generování a propagování nabízí i samotný cenový srovnávač.

E-shopy se při splnění určitých podmínek (mj. nutnost nasbírat za poslední 2 roky minimálně 50 recenzí, z nichž 80 % je kladných, tj. získání 4 hvězdiček z 5) mohou stát držitelem certifikátu „Spolehlivý obchod“) a využívat tak další rozšířené služby. 

Proč si vybrat tento doplněk?

Díky zveřejnění svých produktů na tomto portále získáte vyšší konverzi i nové zákazníky, a také získáte silného partnera, který vám poskytne například i tým marketingových specialistů, kteří vám pomohou vyladit váš prodej.

Máte o doplněk zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název doplňku, o který máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami