Co doplněk umožní?

  • Trustmark – známka důvěry pro váš eshop
  • Buyer protection – ochrana nakupujícího
  • viditelné autentické hodnocení od reálných zákazníků vašeho eshopu
  • právní pomoc v zahraničí

Trusted Shops je mezinárodní společnost založená v Německu fungující od roku 1999. Zabývá se zvýšením důvěryhodnosti online obchodů a zajištěním ochrany nakupujících. Služba je určená pro majitele legálních online shopů a pro zákazníky. Trusted Shops pomůže zvýšit míru konverze, návštěvnost a průměrnou cenu objednávek.

Základní vlastnosti doplňku:

  • Pro nakupující:

V online prostředí si nemůžete na produkt sáhnout ani si přímo promluvit s prodejcem.

Pokud u e-shopu narazíte na Trustmark, tzv. Známku důvěry, máte jistotu, že vaše osobní údaje nebudou zneužity, prodejce snadno zkontaktujete, ceny za produkty i dopravu byly řádně zkontrolovány a nemusíte se bát zboží reklamovat nebo objednávku stornovat.

V certifikovaných obchodech můžete také využít službu Buyer protection tzv. Ochranu nakupujícího, a to v případech kdy například vaše objednávka nedorazila, nebyly vám vráceny peníze, dárkový kupón nebyl platný a další případy. Pro snadnější nalezení certifikovaných e-shopů si můžete nainstalovat zdarma rozšíření do vašeho prohlížeče.

Poslední službou pro nakupující je viditelné hodnocení od reálných uživatelů, kteří již objednávku dokončili a přidali recenzi.

  • Pro obchodníky

Výše uvedené služby zajistí majitelům e-shopu zvýšení jak návštěvnosti, tak i míry konverze, a také průměrných cen objednávek.  

 

Proč si vybrat tento doplněk?

Klienti Retailys při expanzi do jiných zemí ocení také službu Právní pomoci v zahraničí pro online obchodování, která je dostupná až v 7 jazycích, přičemž němčina je poskytována v rámci již používaných služeb zdarma.

V současné době působí Trusted Shops v celé Evropské Unii, Švýcarsku a Velké Británii.

Trusted Shops využívají obchodníci pro potřeby vnistrostátního i mezinárodního obchodu.

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami