Trusted Shops – zvyšte důvěryhodnost vašeho podnikání

Nové partnerství se společností Trusted Shop

 

O společnosti

Trusted Shops je mezinárodní společnost založená v Německu fungující od roku 1999. Zabývá se zvýšením důvěryhodnosti online obchodů a zajištěním ochrany nakupujících. Služba je určená pro majitele legálních online shopů a pro zákazníky. Trusted Shops pomůže zvýšit míru konverze, návštěvnost a průměrnou cenu objednávek.

 

Pro nakupující

V online prostředí si nemůžete na produkt sáhnout ani si přímo promluvit s prodejcem.

Pokud u e-shopu narazíte na Trustmark, tzv. Známku důvěry, máte jistotu, že vaše osobní údaje nebudou zneužity, prodejce snadno zkontaktujete, ceny za produkty i dopravu byly řádně zkontrolovány a nemusíte se bát zboží reklamovat nebo objednávku stornovat.

V certifikovaných obchodech můžete také využít službu Buyer protection tzv. Ochranu nakupujícího, a to v případech kdy například vaše objednávka nedorazila, nebyly vám vráceny peníze, dárkový kupón nebyl platný a další případy. Pro snadnější nalezení certifikovaných e-shopů si můžete nainstalovat zdarma rozšíření do vašeho prohlížeče.

Poslední službou pro nakupující je viditelné hodnocení od reálných uživatelů, kteří již objednávku dokončili a přidali recenzi.

 

Pro obchodníky

Výše uvedené služby zajistí majitelům e-shopu zvýšení jak návštěvnosti, tak i míry konverze, a také průměrných cen objednávek.  

 

Registrace k Trusted Shops probíhá ve 3 jednoduchých krocích:

  • Vyberete si služby, které chcete využívat.
  • Zadáte údaje potřebné k fakturaci.
  • Zvolíte si formu placení a váš obchod je připraven k malému auditu, zda splňujete všechny podmínky.

 

Klienti Retailys při expanzi do jiných zemí ocení také službu Právní pomoci v zahraničí pro online obchodování, která je dostupná až v 7 jazycích, přičemž němčina je poskytována v rámci již používaných služeb zdarma.

,,Právní tým Trusted Shops vybudoval online nástroj pro přípravu závazných právních dokumentů, které jsou potřeba k otevření a provozování online obchodu. Za takové dokumenty ručí Trusted Shops – ať už se jedná o GDPR nebo obchodní podmínky. Navíc, Trusted Shops nabízí obchodníkům škálu konzultací se svými právníky,´´ nastiňuje Julie Škarková, Development Consultant společnosti Trusted Shops.

 

Kde Trusted Shop funguje

V současné době působí Trusted Shops v celé Evropské Unii, Švýcarsku a Velké Británii.

Trusted Shops využívají obchodníci pro potřeby vnistrostátního i mezinárodního obchodu.

Pawel Odziemczyk, obchodní ředitel Trusted Shops pro Střední Evropu říká:

„V roce 2020 se společnost Trusted Shops rozhodla vstoupit na nové trhy a jedním z nich je Česká republika. V tuto chvíli spolupracujeme s několika významnými obchodními partnery a zapojujeme mnoho českých obchodů.

Jsem zvědavý, jak moc mají lidé v České republice rádi e-commerce! Mám radost, že mohu být součástí otevření nového trhu a pomoci lidem, kteří se rozhodli provozovat vlastní internetový obchod, vybudovat dobrou pověst a získat si skutečnou důvěru svých zákazníků.“

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma