Twisto

Twisto je online platební služba nebo chcete-li metoda, která sofistikovaným způsobem usnadňuje placení na internetu a umožňuje okamžitý nákup v internetových obchodech s možností platby tehdy, až se vám to hodí.

Prvních 45 dnů je gratis, poté za minimální poplatek nebo formou splátek. Úhrada nákupů se provádí prostřednictvím Twisto karty, na vybraných e-shopech pak přes speciální platební tlačítko Twisto Pay nebo prostřednictvím plateb na splátky bez navýšení. Po zřízení Twisto účtu obdržíte finanční limit na celý první měsíc užívání služby. Tuto částku můžete v plném rozsahu využít na nákupy na internetu i v kamenných prodejnách. Teprve na začátku dalšího kalendářního měsíce dostanete e-mailem vyúčtování s 15denní lhůtou splatnosti a možností jejího odložení v případě zaplacení minimálně 10 % z tohoto vyúčtování. Zbytek můžete doplatit další měsíc. 

Zde je stručný přehled výhod této služby: 

Uživatelé si mohou vybrat ze tří tarifů: Online, Standard a Premium. Tarif Online je zdarma, další dva si lze vyzkoušet na první tři měsíce zdarma. 

Všechny tři balíčky obsahují tyto funkce: 

           - automatické rozdělení plateb do 20 kategorií pro lepší přehled o svých výdajích

           - umožňuje nakupovat na více partnerských e-shopech na 1 kliknutí bez nutnosti opisovat údaje z karty a s možností platby až po vyzkoušení

            - platby faktur a složenek fotkou (pomocí Twisto aplikace) nebo e-mailem

          

           - lze uhradit jen 10 % z celé částky a zbytek doplatit příští měsíc

           - možnost rozložit si nákup nad 1 500 Kč až do 12 měsíců bez papírování, cizí pomoci a bez ohledu na počet produktů 

V rámci tarifu Standard je možné rozdělení celkové útraty mezi více lidí, aktivací balíčku Premium získáte nákup s nejvýhodnějším kurzem, a tím pádem 3% úsporu z plateb na zahraničních e-shopech. Dále se vám dostane cestovního pojištění zdarma pro 6 osob a s platností po celém světě.