Webshippy – váš fulfillmentový partner pro expanzi

Webshippy je evropská síť fulfillmentových center, jejíž moderní robotizované sklady mají rozlohu přes 10 000 m2. Má sídlo v Maďarsku, kde je lídrem v oblasti fulfillmentu. Nedávno otevřela nové sklady na Slovensku a již brzy i v České republice nedaleko Prahy.

Webshippy v současnosti poskytuje služby více než 2 000 e-shopů a dodává každý měsíc 150 až 200 tisíc zásilek spokojeným zákazníkům z celé Evropy. Celkem společnost doručila již 3 miliony zásilek.

Výhody pro zákazníky Retailys!

Webshippy je díky své síti distribučních center schopno zajistit e-shopům doručení tentýž nebo druhý den v České republice, na Slovensku a v Maďarsku dokonce do 1 hodiny. Zákazníci Retailys, kteří chtějí expandovat do těchto zemí, se nemusí starat o mezinárodní poplatky za doručení, díky Webshippy mohou konkurovat dodacím lhůtám za místní náklady.

Prodávejte prostřednictvím nových kanálů!

Retailys disponuje napojením na známá online tržiště a srovnávače. V kombinaci s využitím logistických služeb Webshippy, můžete naplno rozjet svůj online byznys, jelikož Webshippy je schopno postarat se o odbavení zásilek na tržiště:

  • eMag (HU, RO)
  • MALL (CZ, SK, HU)
  • Arukereso (HU)
  • Heureka (SK, CZ)
  • nebo Compari.ro (RO)

Najděte nové produkty k prodeji!

Pokud plánujete expanzi do Maďarska, další výhodou je možnost využití B2B dropshippingového tržiště. To znamená, že si můžete vybrat produkty z virtuálního katalogu, který se synchronizuje s vaším e-shopem a můžete si vybrat z více než 40 tisíc dostupných produktů za velkoobchodní ceny! Všechny tyto produkty budou zabaleny a doručeny zákazníkovi ze skladu v Budapešti již druhý den od objednání. Nezáleží, zda vlastníte již zavedený online obchod nebo začínáte od nuly. Služba Marketplace je navíc pro online e-shopy bezplatná. Za odeslané balíčky musíte zaplatit pouze poplatek za zpracování a doručení balíku.

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma