Co doplněk umožní?

  • propagace produktů pomocí integrovaného PPC
  • zviditelnění vaší značky
  • oslovení nových zákazníků

Zboží.cz je druhý největší český srovnávač zboží a služba od Seznam.cz. Jeho úkolem je pouze zprostředkování prodeje, a nikoliv prodej samotný. Služba vznikla v roce 2007 s cílem usnadnit orientaci v pestré škále e-shopů a ulehčit nakupování na internetu.

Základní vlastnosti doplňku:

Hlavním smyslem Zbozi.cz je porovnání cen jednotlivých produktů a poradenství při nákupu, vedle toho však umožní zjistit skladovou dostupnost či vyhledat nejbližší obchod v okolí. 

Rozsah inzerce není tak rozšířený jako u konkurenční Heureky. Zboží.cz však podporuje například napojení na Sklik a Firmy.cz. Díky integrovanému PPC systému můžete snadno propagovat své produkty.  

Za každého přivedeného zákazníka ze serveru Zboží.cz e-shopy zaplatí od 1 Kč, což je minimální částka, kterou však lze libovolně navýšit a tím si získat přednostní pozici pro zobrazování na Zboží.cz

Na Zboží.cz lze inzerovat pouze v placeném režimu. Musíte si pravidelně dobíjet kredit do tzv. Seznam peněženky, jinak je vaše inzerce pozastavena.

Pro inzerci na Zboží.cz musí váš e-shop splňovat také smluvní podmínky, tj. mít na svém webu uvedeno: IČO, kontakt, obchodní podmínky, nákupní košík a musí disponovat svým vlastním sortimentem s XML soubory a v souladu se specifikami Zboží.cz.

Proč si vybrat tento doplněk?

Díky dobrému jménu Zbozi.cz snadno získáte nové zákazníky a zvýšíte návštěvnost vašeho e-shopu.

Máte o doplněk zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název doplňku, o který máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami