Belgie

Hlavní město
Brusel
Měna
Euro
Počet obyvatel
11 571 043
Jazyk
Nizozemština

Fakta a statistiky

Belgie (Belgické království) je stát ležící v západní Evropě. Země je součástí významné jednotky Benelux, je jednou ze 6 zakladatelských zemí EU. Hlavní město je sídlem pro několik institucí EU a NATO. Země má 3 oficiální jazyky: nizozemštinu, francouzštinu a němčinu. Belgie je velmi rozvinutý průmyslový stát s velkou koncentrací výroby a intenzivním zemědělstvím. Online nákupy nabývají v zemi vysoké popularity. V našem článku vám poskytneme informace o online obchodování v Belgii, druzích nejvíce prodávaného zboží, a představíme výhody a nevýhody expanze na tento trh.

9%
Růst trhu
5,00 mld €
Obrat online prodeje
24 000
Množství e-shopů v zemi
458
Počet obyvatel na jeden e-shop
21%
Daňové zatížení
82%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu
e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika
pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

  Vložením e-mailu souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami.

  Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

  Data a reporty na jednom místě

  Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

  Automatizace vám ušetří práci

  Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

  Online tržiště a srovnávače zboží

  Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

  Vyzkoušejte Retailys nezávazně

  Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
  Vyzkoušet zdarma