Co doplněk umožní: 

  • zobrazení posledních objednávek – ukažte, že vás e-shop žije!
  • zobrazí v notifikacích pozitivní recenze od vašich spokojených zákazníků,včetně recenzí z Heuréky a Zboží.cz
  • zobrazí statistiky o aktuální počtu návštěvníků e-shopu
  • notifikace TOP nabídka – pokud nabízíte dopravu zdarma, dárek k objednávce nebo slevu na nějaký produkt, dejte o tom lidem vědět pomocí notifikace TOP nabídka

Notifikuj je aplikace, která pomáhá e-shopům a online podnikatelům zvyšovat konverze. Z návštěvnosti webu dokáže vytěžit více dokončených objednávek a tak vám elegantně vrací investice vložené do marketingu. Jinými slovy: více návštěvníků promění v platící zákazníky. Sociálním důkazem přiměje k dokončení požadované akce, ať už se jedná o objednávky nebo online poptávky služeb.

Základní vlastnosti doplňku: 

Doplněk Notifikuj je vhodný pro jakýkoliv e-shop, na kterém chcete zvýšit počet objednávek, aniž byste museli investovat jedinou korunu navíc do placené reklamy. Notifikuj totiž pracuje s již získanými návštěvníky a dokáže u nich zvýšit pravděpodobnost nákupu. A to v průměru o 7-18 %. V některých případech se konverzní poměr zvýšil dokonce až o více než 30 %.

Proč si vybrat tento doplněk: 

Notifikuj a jednotlivé notifikace jsou připraveny na využití i pro zahraniční trhy. Konkrétně nabízí mimo české jazykové mutace také anglickou, slovenskou a německou. Notifikace se automaticky nastaví do vybraného jazyka a dále není třeba nic víc řešit.

Klienti Retailys dokáží pomocí doplňku Notifikuj zvýšit konverzní poměr svého e-shopu. Nezáleží na sortimentu, který prodáváte. Sociální důkaz působí v každém odvětví.

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami