Co doplněk umožní?

  • jednoduché nakupování „na klik“. 
  • zvýšení konverze zákazníků, díky nákupu bez rizika
  • bezpečnost platby pro zákazníka
  • motivace opakování nákupů díky věrnostnímu programu
  • Skip Pay platí za zákazníka ihned – lepší cash flow pro váš e-shop
  • platby, vratky, reklamace – to vše má zákazník v jedné aplikaci

Fintech služba Skip Pay (dříve mallpay) patří k nejrozšířenějším poskytovatelům BNPL plateb (buy now – pay later) v České republice. Nabídněte na svém e-shopu možnost odložené platby nebo splátky na třetiny a mnoho dalších výhod.

Základní vlastnosti doplňku: 

Umožňuje odložení splatnosti nákupů nebo rozložení do splátek v internetových nebo kamenných obchodech a vyzkoušení zboží ještě před jeho zaplacením. Samotná platba prostřednictvím Skip Pay je snadná a rychlá a díky své bezpečnosti je stále více vyhledávaná jako moderní alternativa pro dobírku, kterou pomalu, ale jistě vytlačuje do ústraní.

Zákazníci mají možnost pohodlně nakupovat, vracet zboží nebo vyřizovat reklamace jen na pár kliknutí. Veškeré starosti s těmito procesy navíc přebírá Skip Pay a e-shopu tak odpadají veškeré starosti.

Zákazníkům je také zdarma nabídnuto pojištění proti krádeži a rozbití, a také prodloužená záruka zboží na 3 roky.

  • Odložená platba

Při zvolení platební metody Skip Pay mají zákazníci možnost zaplatit za zboží až 14 dnů po jeho doručení. Pokud jim zboží nevyhovuje, nemusí řešit vrácení vlastních peněz. Celková hodnota objednávky může být až 5 000 Kč.  

  • Služba Třetina

Při zvolení této služby zákazník platí třetinu z hodnoty objednávky ihned platební kartou a další platby po 30 a 60 dnech. Pro zákazníka je služba zdarma a bez navýšení. Je možná pouze pro nákupy mezi 3-15 tis. Kč.

Proč si vybrat tento doplněk: 

Skip Pay nabízí bezkonkurenční jednoduchou platbu, která řeší řadu možnýchnepříjemností spojených s nakupováním on-line. Zajistí vám méně starostí se zákazníky a větší konverzi i příjmy pro vaše e-shopy.

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami