Švýcarsko

Chcete se dozvědět více o expanzi do této země? Připravili jsme pro vás podrobný souhrn e-commerce trhu, který si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko níže nebo zadejte váš e-mail a pošleme vám jej přímo do schránky.

Hlavní město
Bern
Měna
Švýcarský frank
Počet obyvatel
8 550 000
Jazyk
Němčina, francouzština, italština

Fakta a statistiky

Švýcarsko je země ležící v západní Evropě. Stát je zakládajícím členem Evropského sdružení volného obchodu, ale není členem Evropské unie ani Evropského hospodářského prostoru. Země je silně ekonomicky rozvinutá a podle HDP na hlavu je na 9. místě ve světě. Prodej na švýcarském online trhu je skvělou volbou pro prodejce zaměřené na růst. Hlavní odlišností Švýcarska je různorodost jazyků a náboženství. V našem článku poskytneme informace o oblasti elektronického obchodu ve Švýcarsku, nejoblíbenějších kategoriích zboží, a představíme výhody i nevýhody expanze vašeho e-shopu na tento specifický trh.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
9%
Růst trhu
7,00 mld €
Obrat online prodeje
10 000
Množství e-shopů v zemi
857
Počet obyvatel na jeden e-shop
7,7%
Daňové zatížení
87%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

Data a reporty na jednom místě

Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

Automatizace vám ušetří práci

Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

Online tržiště a srovnávače zboží

Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

Další země pro expanzi

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma